top of page

Oblastní klubová výstava KCHLS kooikerhondje, 8. 6. 2024Srdečně vás zveme na naši historicky první samostatnou výstavu jen pro naše plemeno. Výstava se koná 8. 6. 2024 v překrásném prostoru VLS Ralsko – Skelná huť, který se nachází na polosamotě uprostřed borových lesů.

 

Jsme velmi nadšeni, že naše pozvání pro posuzování kooikerhondje přijala úžasná německá rozhodčí paní Petra Bannach (více se o paní rozhodčí dočtete v propozicích) a stejně tak jsme nadšeni, že naše pozvání pro funkci hlavní rozhodčí přijala paní Darina Mervová, se kterou se na českých výstavách pravidelně setkáváme a která je v České republice výbornou rozhodčí pro posuzování našeho plemene.

 

Součástí programu výstavy bude také přehlídka chovných psů, měření a zápis zubů do průkazu původu, popisná přehlídka a Embark testování. Na co se také velmi těšíme, po skončení oficiálního programu, bychom vás rádi také uvítali na společenském programu resp. budeme velmi rádi, když výstavu pojmete především jako společenskou událost, v okolí Ralska strávíte celý víkend a budete mít tak prostor na společnou sobotní večeři a popovídání si (formát upřesníme před výstavou).

 

Na výstavu se můžete přihlašovat standardně přes Dogoffice.

Pokud potřebujete se svým pejskem absolvovat popisnou přehlídku (je možné až po 1 roku pejska), prosím přihlaste se přes tento formulář: https://forms.gle/K1TYfkDe5C7mmjSUA

Pokud si chcete objednat Embark testování, prosím přes tento formulář: https://forms.gle/EHRSgb6PuzkJqsu56

 

Veškeré podrobnosti k výstavě najdete v přiložených propozicích. Pokud byste měli jakýkoliv dotaz pište, volejte 😊 (kooiker@kooiker.cz, 603 840 841).

 

Také přikládáme pár tipů pro nejbližší možné ubytovací kapacity:

Příjemné ubytování, které jsem viděli osobně, vhodné pro větší skupinu lidí (spodní samostatný dvojlůžkový pokoj, horní apartmán se 2 oddělenými ložnicemi), zahrada, klid a především paní majitelka nebude účtovat žádný poplatek za pejsky. Při rezervaci se odkažte na výstavu a Gábinu Bekrovou. Do konce března máme udělanou předběžnou rezervaci.

Další možnosti, které jsou opravu v blízkém okolí:

 

Za sekci Kooikerhondje

Lucka Maršíková 😊


Propozice:


2024 Oblastni_klubova_vystava_KOO_propozice_16_1
.pdf
Stáhnout PDF • 3.25MB

1 036 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Podrobné vysvětlení standardu kooikerhondje

Tento příspěvek by se spíše hodil do našeho časopisu, přesto sdílím aktuálně i sem do novinek. Článek jsem odesílala minulý týden na vystavovatele a co je v něm opravdu důležité je dokument - podrobné

Oblastní klubová výstava KCHLS kooikerhondje

Program výstavy, sobota 8. 6. 2024, Ralsko - Skelná Huť 08.00 otevření výstavního areálu 09.00 – 09.10 zahájení výstavy 09.10 – 16.00 posuzování v kruzích 16.30 – 17.00 závěrečné soutěže Kruh č. 1 - t

Comments


bottom of page