top of page

Záznam z 3. online meetingu

Aktualizováno: 8. 3.

Na tomto odkaze najdete záznam z 3. Virtuálního setkání chovatelů a majitelů Kooikerhondje:

https://youtu.be/NWz1LMuu5Mc


Pozn.:

Posledním bodem setkání je výzva k platbě příspěvků na fungování naší sekce.


Dovolím si k tomuto bodu ještě vysvětlení. Naše plemeno se sdružuje pod Klubem chovatelů loveckých slídičů a všichni členové klubu pravidelně platí členské příspěvky. Tyto příspěvky jdou na fungování a provoz KCHLS.


Nicméně naše sekce od klubu žádné peníze na fungování nedostává a aktivity jako např. náš web www.kooikerhondje.info jsou naše dobrovolná aktivita. Po dohodě výboru sekce jsem zřídila na své jméno transparentní účet (naše sekce nemá žádnou právní formu, proto je účet transparentní a na moje jméno). Doposud jsme web a všechny poplatky s ním spojené, včetně koupě domény www.kooikerhondje.cz, návrh loga Kooikerhondje, výrobu reklamních tašek nebo i zálohu na sál na Koomeeting platili z našeho rodinného rozpočtu.


Mnozí z vás tuto situaci znají a postupně jste se dotazovali, jestli můžete také přispět, za což jsme velmi vděčni a myslím, že nastal čas se začít o náklady spolupodílet. Největší současná položka je web (roční náklady jsou 7 600 Kč a částka zahrnuje provoz webu na platformě Wix, platba domén, provoz mailu). Do budoucna z těchto peněz budeme platit i další náklady jako zálohy na náš Koomeeting, výroba tašek či jiných předmětů (pokud bude zájem od vás) a v horizontu nejbližšího roku také zvažujeme výrobu nového webu, kde by mohla být i členská sekce.


Ještě jednou všem děkujeme za podporu.


Lucie Maršíková

vedoucí sekce


51 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Milí majitelé a chovatelé Kooikerhondje, již na posledním Koomeetingu jsme se věnovali tématu DNA testování našich pejsků a jeho významu pro budoucnost chovu. Mezitím univerzita v Utrechtu uvedla v ži

bottom of page