top of page

Poznačte si datum: VHNK symposium 2024


Symposium Engels safe the date
.pdf
Stáhnout PDF • 732KB

VHNK připravuje na sobotu 16. listopadu 2024 mezinárodní sympozium, konečně opět fyzicky! Je to příležitost podělit se a diskutovat o poznatcích, aktuálních tématech a získaných úspěších v chovu Nederlandse Kooikerhondje. 

Účast pro členy i nečleny VHNK. 

Hlavním jazykem je angličtina. 


V pátek 15. listopadu bude možné navštívit duck decoy. Tam se můžete podívat, k čemu byl náš pes speciálně vyšlechtěn a jak funguje duck decoy.


Klubová výstava se koná v neděli 17. listopadu 2024. 

Registrace bude probíhat přes www.Onlinedogshow.euNezapomeňte si termín označit ve svém diáři! 


Od 1. července 2024 bude možné se registrovat na prohlídku duck decoy a sympozium na webových stránkách www.kooikerhondje.nl, sympozium i duck decoy mají omezený počet účastníků.


Po 1. srpnu obdržíte zprávu, zda jste byli přijati na část, na kterou jste se registrovali. Zároveň obdržíte výzvu k úhradě. 


Předběžný program:


Pátek odpoledne:

Duck decoy se nachází ve Waardenburgu. Proběhnou 2 prohlídky po 2 hodinách pro maximálně 15 osob ve skupině. Kooikerhondje je povolen omezený počet. Této prohlídky se mohou zúčastnit pouze návštěvníci ze zemí mimo Nizozemsko. 


Sobota odpoledne:

Místo konání Sportcentre De Camp ve Woudenbergu. 

Program sympozia se bude skládat z obecných přednášek týkajících se některých nejaktuálnějších témat současnosti. Zváni jsou členové VHNK, chovatelé, rozhodčí, majitelé kooikerhondje. Dude se diskutovat o různých tématech, včetně zdraví a chovatelských postupů. 


Přehled některých řečníků a témat:

  • Přehled populace (nemoci/vady v rámci plemene), přednášející Carla Snels/CitlalliLimpens.

  • Oční vady u našeho plemene, přednášející Dr. Sylvia Djajadiningrat-Laanen.

  • Fit2Breed, přednášející dr. Hille Fieten.

  • Standard plemene, řečník Diane Striegel.

  • Chování našeho plemene, jak vybíráme jako chovatelé majitele (několik řečníků).


Sobotní večer (po večeři):

Místo konání Hotel V.d. Valk v Leusdenu. 

Prostřednictvím samostatné registrace mohou účastníci sympozia tento večer také vzájemně diskutovat. Kulatý stůl pro dotazy týkající se Fit2Breed/ZooEasy. Příjemné a neformální setkání pro zahraniční hosty, chovatele a nadšence kooikerhondje, kde se mohou setkat a povídat si o aktuálních tématech týkajících se chovu, zdraví. V červnu bude zveřejněn kompletní program a náklady včetně podrobností týkajících se registrace na sympozium. Registrace přes webové stránky není potvrzením účasti. 

43 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Podrobné vysvětlení standardu kooikerhondje

Tento příspěvek by se spíše hodil do našeho časopisu, přesto sdílím aktuálně i sem do novinek. Článek jsem odesílala minulý týden na vystavovatele a co je v něm opravdu důležité je dokument - podrobné

Oblastní klubová výstava KCHLS kooikerhondje

Program výstavy, sobota 8. 6. 2024, Ralsko - Skelná Huť 08.00 otevření výstavního areálu 09.00 – 09.10 zahájení výstavy 09.10 – 16.00 posuzování v kruzích 16.30 – 17.00 závěrečné soutěže Kruh č. 1 - t

Comments


bottom of page