top of page

12. KOOMEETING, víkend 28. - 29. 9. 2024, MedlovVýstavu máme za sebou a teď hurá na další naše společné aktivity!


Za 3 MĚSÍCE nás čeká opět KOOMEETING, minulý ročník byl fenomenální - našlapaný aktivitami, které mám pocit nesou majitelům pejsků ovoce celý tento rok, měli jsme perfektní přednášející a celková účast byla rekordní - 90 účastníků celkem, 67 na přednáškách a počet KOO 57! Program byl intenzivní.


A nejinak tomu bude i LETOS 🙈🧡!Na co se tedy můžete těšit?

  • Pozvání přijala Dana Pospíšilová, naše nová předsedkyně KCHLS p.s., jsem opravdu šťastná, že ji i vy uvidíte naživo 😊 a zároveň pokud bude potřeba, protože je také rozhodčí - změří výšku a zkontroluje zuby pejskům a vše zapíše do PP.

  • Opět bude výstavní příprava s Lenkou Schneiderovou Dokoupilovou.

  • Focení pejsků opět s Michalem Hurníkem a letos kromě postojovek se bude možné s Michalem domluvit i na větším focení např. na fotkách v pohybu, fotkách s páničky apod. Záleží jen na vás, avšak je nutné objednat se co nejdříve! Kdyby nebyl dostatečný počet zájemců, záložní plán jsou “rychlé” postojovky se mnou. Každopádně věřím, že si Michala nenecháte ujít 😊.

Zlatý hřeb sobotního odpoledne budou opět přednášky.

  • Pozvání přijal pan MVDr. Kvapil a navážeme na téma z minulého roku a tentokrát se budeme věnovat přípravě na porod, porodu a péči o štěňátka a vše po porodu.

  • Druhá přednáška bude s Veronikou Uhlířovou, která se ujme tohoto tématu z hlediska fyzioterapie - příprava na porod, péče o fenu po porodu. Já osobně se na toto téma velmi těším. Veroniku máme zatím potvrzenou na 99% 🙃, držme si palce!


  • Dále stejně jako vloni nabízíme možnost projít si POPISNOU PŘEHLÍDKOU, termín na Koomeetingu je však spíše doplňkový. Pokud můžete, využijte termínu 21. 9. v Kolíně.

  • V neděli proběhne setkání členské báze, oficiální pozvánku rozešlu také mailem.

  • A především proběhne slavnostní předání našich kooikeřích ocenění 🧡. Kdo to letos bude? 😉


S letošními náklady a odhadem přihlášených na přednášky se dostáváme na cenu registračního poplatku 790 Kč. V ceně je opět pronájem sálu na dva dny, 2x coffeebreak, náklady na přednášející. 


Také budeme vděčné za brzká přihlášení se a svou účast prosím potvrďte Lucce Bidlové, která je opět hlavním styčným důstojníkem akce 😊 na mail: lucie.bidlova@seznam.cz.


Veškeré info k ubytování najdete na události akce zde


A pokud jsou mezi námi nováčci, kteří se chtějí účastnit poprvé, report z minulého ročníku si můžete přečíst zde.


Těšíme se na vás!


Za náš kooikerhondje tým

Lucka M.


PS: Někteří z nás se budou družit už od pátku!

174 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page