10. KOOMEETING

"Odkaz na facebook událost zde."

 
Aktual. 12.11.2019: Aktuální počet přihlášených kooikrů je 45

V tuto chvíli jsou všechny pokoje OBSAZENY! Prosím všechny, kteří mají ubytování potvrzené a v průběhu času by zjistili, že se nebudou moci zúčastnit, ať dají vědět, máme několik "náhradníků". Zatím je stále možné se na Koomeeting hlásit - bez noclehu, případně se podívat po ubytování v okolí.
Opět prosím o zaslání informace na e-mail i v případě, že přijedete, ale nebudete přespávat. Děkuji.

 

10. Koomeeting - setkání chovatelů a majitelů Kooikerhondje

Ahoj / dobrý den,

srdečně vás zveme na společné setkání majitelů a chovatelů Kooikerhondje, které se uskuteční o víkendu 4.4 – 5.4. 2020 s možností příjezdu již v pátek. Setkání proběhne nedaleko CHKO Blaník, v Rekreačním středisku Jizbice pod Blaníkem (http://hotel-jizbice.cz/), GPS 49.6125564N, 15.0009583E.

Vzhledem k tomu, že majitelů a příznivců Kooikerhondje každoročně přibývá, bylo nutné najít místo, kam se kapacitně vejdeme a kde budou především akceptovat naši velkou smečku psů :)

Připravte se na pobyt trochu v „retro“ stylu (kdo jezdil na ŠVP a tábory, tak ví). Ubytování skromné, leč čisté, stravování zajištěno v prostorné jídelně, která pojme až 100 osob a sousedí s barem, takže o pitný režim bude určitě postaráno. V okolí je mnoho prostoru pro naše aktivity a les kam jen oko dohlédne. Celý hotel, včetně jídelny, kde je v plánu přednáška a promítání, máme rezervovaný jen pro nás (po zkušenosti z loňského roku je pravděpodobné, že kapacitu naplníme). Pokoje jsou převážně 3-lůžkové a 4-lůžkové, chaty k dispozici nebudou. Budeme se snažit, aby účastníci měli soukromí v rámci rodiny. Kvůli využití kapacity je pravděpodobné, že jednotlivci (či dvojice) budou na pokoji ještě s jiným účastníkem. Velmi oceníme, pokud nám při přihlašování napíšete, zda jste se již s někým domluvili, případně že chcete bydlet jako loni.

Detailní program připravíme v příštích týdnech. Základní informace - sobota dopoledne je v plánu společná procházka, po obědě cca 4 hodinový blok povídání o plemeni Kooikerhondje a dalších věcí s tím souvisejících, v neděli dopoledne praktické workshopy (vystavování, agility, …), poté oběd a odjezd.

Ceny ubytování a stravování jsme s majitelem objektu domluvily takto (vše je za dospělého, cenu za dítě ještě upřesníme).

- Ubytování osoba/noc 250 Kč
- Pes / noc 50 Kč
- Snídaně (bufet) 80 Kč
- Oběd (pol. + hl.jídlo) 120 Kč
- Večeře 100 Kč

Cca měsíc před akcí budeme mít k dispozici menu a požádáme vás o výběr, aby měl majitel představu o počtu konkrétních jídel a porcí.

Dále bychom vás chtěli požádat o zaplacení registračního poplatku ve výši 200 Kč. Poplatek bude splatný na místě a vztahuje se na účastníka – rodinu. Počet psů nehraje roli, tzn. pokud jednotlivec (či rodina) přijde např. se 3 pejsky, stále bude platit 200 Kč.


Svou účast potvrzujte, prosím, do mailu lucie.bidlova@seznam.cz

Uveďte své jméno a kolik dalších lidí přijede s Vámi (dospělá osoba, dítě), zda přijedete na 1 či 2 noci, počet psů KOO, počet psů ostatních, e-mail, případně tel.kontakt. Dále budeme rády za informaci, zda budete chtít komplet stravování (SO – oběd, večeře, NE – snídaně, oběd) nebo jen část.

Prosím o zaslání informace i v případě, že nebudete chtít ubytování, ale prijedete se jen podivat, připadně si poslechnout přednášku, apod.

Další informace budeme postupně přidávat.

Za organizační tým,
Lucka Bidlová.