2.KOOMEETING

2. KOOMEETING 25. 6. 2011 - DĚČÍN

(meeting z pohledu Gabriely Bekrové)

Setkání v Děčíně.

  Dne 25.6.2011 jsme uskutečnili druhé setkání majitelů a příznivců kooikerů, tentokrát v Děčíně.
  Akci zorganizovala paní Grešíková a všem co jsme přijeli se to moc líbilo.
  Měli jsme možnost vidět Děčínský zámek, který je moc krásný a je vidět, že se tu investuje do renovace budov i okolí. Prohlédli jsme si zámeckou konírnu i růžovou zahradu a vyslechli si odborný výklad od pana Grešíka, který se podílí na obnově zámku.
 


  Sešlo se nás míň než loni ale pejsků bylo myslím 9. Paní Grešíková s Adélkou a Blendie, pan Ondřej přijel až z Brna se svojí rodinou a fenkou Evelin.
  Z Ploužnické stáje jsem byla já ze Suzy a Katka Nesvadbová se svojí krátce nakrytou fenkou Arabelou. Z Třebívlic dorazil pan Šeba s Baracem a z Prahy k nám dorazili Sommerovi s Aramisem a Bidlovi s Beatricí a nakonec p.Vojtěchová s Borůvkou.
  Ještě se k nám připojilo několik dalších příznivců kooikerhondje se svými psy. Myslím že setkání se vydařilo, každý předvedl co jeho psi umí a v čem vynikají. Při procházce jsme si povídali samozřejmně hlavně o našich psech, radostech i starostech a dalších plánech.
 


  Pejsci se také vykoupali v Labi a nakonec jsme poseděli v zámecké kavárně. Kdo nepospíchal domů tak jsme ještě pokračovali večeří.
  Myslím, že se setkání vydařilo a naše poděkování za to patří hlavně manželům Grešíkovým.
  V příštím roce jsme dali návrh na setkání při některém ze závodů agility v okolí Prahy.
  Tak uvidíme příští rok!